Kim jesteśmy?

Reprezentujemy fabrykę mebli - Atlas Meble Kuchenne sp. z o.o. w województwie Pomorskim.
Posiadamy największy salon pokazowy w regionie, ponad 120m kwadratowych zaaranżowane najnowszymi trendami z branży kuchennej i designu.

Kim jest Atlas?

Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości mebli kuchennych. Firma funkcjonuje na rynku już od ponad 30 lat. W szerokiej ofercie znajdują się zarówno meble nowoczesne jak i klasyczne. Swoją stabilną pozycję opieramy przede wszystkim na bogatym doświadczeniu oraz w 100% polskim kapitale. Wszystko to pozwala nam rozwijać się coraz dynamiczniej i zajmować czołowe miejsca wśród polskich producentów mebli kuchennych.

Jak produkuje Atlas?

Produkcja realizowana jest przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i parku maszynowego – maszyn sterowanych numerycznie. Wykorzystujemy również najlepsze rozwiązania konstrukcyjne oraz materiały i półprodukty do produkcji, które spełniają wszystkie europejskie normy w zakresie jakości, higieniczności i wytrzymałości mebli.

Co oferuje Atlas?

Szeroki program produkcyjny zawiera 900 brył, które obejmują szafki dolne, górne, barkowe, medium, pawlaczowe oraz szafki do zabudowy sprzętu AGD. Oferujemy również 40 modeli frontów, dostępnych w ponad 200 kolorach i 5 typach wykończeń. Wszystkie elementy meblowe wykonujemy z litego drewna oraz płyt MDF lakierowanych, fornirowanych lub laminowanych – wedle życzenia klienta. Całości dopełnia jedna z najbogatszych ofert na rynku w zakresie stosowanych okuć oraz wyposażenia AGD. Wszystko to powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i tworzyć niesamowite - spersonalizowane zestawy meblowe.

Z kim współpracuje firma Atlas?

Firma Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o. współpracuje z salonami meblowymi zlokalizowanymi na całym świecie, między innymi w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Norwegii, Wielkiej Brytanii czy Ukrainie. Dzięki swojemu zaangażowaniu i ogromnym możliwościom Atlas z powodzeniem działa zarówno na rynku detalicznym jak i deweloperskim, obsługując największe firmy z tego sektora. Najlepszą referencją jest fakt, że po długotrwałym i szczegółowym procesie selekcji wśród różnych dostawców mebli kuchennych, Atlas Meble Kuchenne został wybrany jako jedyny polski dostawca dla firmy Skanska..