Witaj w strefie kontaktu, miło nam że chcesz do nas trafić. To dla Ciebie staramy się otwierać każdą drogę do wspólnej relacji, której potrzebujemy.
Uzupełnij poniższy formularz. Wgraj  projekt, wystarczą też wymiary Twojego wnętrza oraz treściwy opis, pomocne inspiracje... Pomożemy, przygotujemy ofertę i odpowiemy szybciej niż oczekujesz.

Budujemy pozytywne relacje oparte na zaufaniu i szacunku. Słuchamy, rozumiemy, znajdujemy czas i rozwiązanie dla każdej potrzeby. Spotkajmy się. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z projektantem wnętrz w celu ustalenia dogodnego dla Ciebie terminu spotkania. Zarezerwujemy czas tylko dla Ciebie. Spotkanie to nie tylko wycena. W naszym shorwoomie pełnym inspiracji i ciekawych rozwiązań poczęstujemy Cię wspaniałą kawą, która wypełnia zapach całego wnętrza. Zaprezentujemy każdą szafkę, przedstawimy szczegóły produktów, które oferujemy.Usiądziemy, rozrysujemy koncepcję Twojej kuchni, ustalimy ważne elementy, posłuchasz ciekawych rad i wskazówek. Ten poświęcony nam czas pomożemy Ci odzyskać w postaci pięknej i jednocześnie funkcjonalnej kuchni. Zaskoczymy Cię. Czekamy!

 

 

MOCHO STUDIO - kuchniereda

Wejherowska 71

84-240 Reda

600118633

monika@kuchniereda.pl

 

GODZINY OTWARCIA

Wtorek - Czwartek 10:00 - 17:00

Wpozostałe dni i godziny odbywają się indywidualne spotkania projektowe lub pomiary w wyniku czego salon może być nieczynny.